Přeprava a doručení PPL

Vsaďte na spolehlivého a rozvíjejícího se logistického partnera!

PPL je jednou z nejzkušenějších přepravních společností na českém trhu. Spojte se s nimi a získejte silného a ověřeného partnera v oblasti kurýrních služeb. Jsme si jistí, že bude s jejich servisem maximálně spokojeni.

Balíková společnost PPL

Společnost PPL (Professional Parcel Logistic) vznikla v roce 1995. Jde o původně českou firmu, specializuje se na balíkovou přepravu v rámci ČR pro firmy a soukromé osoby. V objemu přepravovaných zásilek se řadí na druhé místo po České poště, doručí více než 20 milionů zásilek ročně. Většina z nich je doručována následující pracovní den od vyzvednutí.

PPL doručení zásilky

Zásilky jsou standardně vyzvedávány a doručovány mezi 8:00-18:00. Informaci o čase vyzvednutí balíku obdržíte prostřednictvím SMS v ranních hodinách. Pokud nebude adresát zastižen, může být zásilka po telefonické domluvě uložena v jeho nejbližším PPL ParcelShopu, kde si ji může posléze vyzvednout.

Užitečné informace k přepravě PPL

Pojištění

PPL sledování zásilky

Po převzetí zásilky kurýrem, či odevzdání balíku do ParcelShopu, obdržíte sledovací číslo. Díky němu můžete průběh doručování sledovat pomocí systému na našich webových stránkách.

Maximální rozměry a váha

Délka: 100 cm.

Šířka: 50 cm.

Výška: 50 cm.

Obvodová míra (2x výška + 2x šířka + nejdelší strana): 300 cm.

Váha: 30 kg.

PPL slevový kód

Naši zákazníci mohou využít exkluzivní slevu na služby PPL ve výši 50 Kč. Sleva se dá uplatnit pouze na našich webových stránkách. Zadejte kód AKCE50 do pole POZNÁMKA PRO NÁS během zadávání objednávky.

Zvyšte kvalitu přepravy vašich zásilek díky spolehlivým službám PPL, které vám nabízíme za bezkonkurenční cenu!

Nenechte si utéct žádnou akci

E-mailová adresaZadejte platný email
Zavolejte nám
Jsme tu pro vás ve všední dny od 8:00 - 17:00 na telefonním čísle (+420) 730 779 555
Sledujte nás fb
Platební metody - GoPay, MasterCard, VISA, Maestro
Platební metody - GoPay, MasterCard, VISA, Maestro