Přeprava a doručení TOPTRANS

Svěřte svou zásilku specialistům na paletovou přepravu!

Co se týče víceobjemové přepravy, je TOPTRANS jedna z předních společností v ČR a na Slovensku. Jejich spolehlivé služby doručí náklad ve stanovený termín adresátovi. Díky sledovacímu číslu máte navíc neustále přehled o jeho poloze!

Přepravní společnost TOPTRANS

Společnost TOPTRANS byla založena v roce 1993 a patří k nejvýznamnějším přepravcům v ČR i na Slovensku. TOPTRANS má k dispozici 25 dep v ČR a 7 na Slovensku. Toptrans přepraví křehké, nebezpečné či nadměrné zásilky až do 6 metrů. Lze převážet elektroniku, léky, chlazené a mražené zboží i zboží nebezpečného charakteru. Možnost přepravy zboží v ISO kontejnerech i objednání paletové přepravy.

SLUŽBY

TOPTRANS doručení

  • Zásilky v rámci České republiky jsou zpravidla doručovány následující pracovní den.
  • Všechny zásilky s hodnotou do 1 000 000 Kč jsou pojištěny na škody způsobené na zásilce během přepravy již v ceně přepravného.

TOPTRANS sledování zásilky

Ověřte si kdykoliv v průběhu doručení polohu vaší zásilky jednoduchým zadáním sledovacího čísla do vyhledávače. Číslo obdržíte po převzetí zásilky k přepravě.

TOPTRANS slevový kód

Naši zákazníci mohou využít exkluzivní slevu na služby TOPTRANS ve výši 50 Kč. Sleva se dá uplatnit pouze na našich webových stránkách. Zadejte kód AKCE50 do pole POZNÁMKA PRO NÁS během zadávání objednávky.

Pomůžeme zvýšit efektivitu vámi podaných zásilek. Spolehněte se na ověřené služby TOPTRANS a prostřednictvím objednání přes naše stránky výrazně ušetřete na poštovném!

Nenechte si utéct žádnou akci

E-mailová adresaZadejte platný email
Zavolejte nám
Jsme tu pro vás ve všední dny od 8:00 - 17:00 na telefonním čísle (+420) 730 779 555
Sledujte nás fb
Platební metody - GoPay, MasterCard, VISA, Maestro
Platební metody - GoPay, MasterCard, VISA, Maestro