#1903 Dovoz mimo EU

Import-dovoz ze zahraničí

Dobrý den, hledáme řešení pro svoz zboží na reklamace od našich zákazníků mimo EU. Jedná se o lehké zboží, které je rozbité a potřebujeme proto minimalizovat náklady spojené s jeho vracením zpět do ČR. Uměli byste nám nabídnout nějaké levné, ale efektivní řešení?
Předem děkuji.

V. Panasko 18.09.2023 15:12

Odpověď

Dobrý den,

aby mohla proběhnout přeprava zásilky, je prvotně potřeba zadat objednávku přepravy na našich stránkách, kde zadáte rozměry a hmotnost zásilky a odkud a kam se zásilka posílá. Poté si vyberete z nabídky různých přepravců a v dalším kroku vyplníte konkrétní adresu vyzvednutí a doručení. Objednávku odešlete a zaplatíte, načež my objednávku zpracujeme a zašleme Vám veškeré potřebné informace k vyzvednutí. Zda je potřeba tisk přepravního štítku nebo zda jej doveze kurýr, víte už předem, tato informace je u každého přepravce rozepsaná. 
Cena přepravy se odvíjí od parametrů zásilky. Pro lepší cenu za přepravu Vám můžeme doporučit registraci na našich stránkách, získáte tak 5% slevu na poštovné a máte přehled o veškerých svých objednávkách a fakturách. 

S pozdravem a přáním pěkného dne, 
tým ShipEx.cz

ShipEx.cz 03.10.2023 10:23
Zpět na výpis dotazů Odpovědět

S námi pošlete balík kamkoliv na světě

Nenechte si utéct žádnou akci

E-mailová adresaZadejte platný email
Zavolejte nám
Jsme tu pro vás ve všední dny od 8:00 - 17:00 na telefonním čísle (+420) 730 779 555
Sledujte nás fb
Platební metody - GoPay, MasterCard, VISA, Maestro
Platební metody - GoPay, MasterCard, VISA, Maestro