Jak poslat pneumatiky?

Praktické rady, jak bezpečně poslat pneumatiky.

tires

Se ShipEx odešlete nové i ojeté pneumatiky rychle, bezpečně a s úsporou až 80 % .

tires

Přepravu pneumatik zajišťují

dpd
DPD

DPD je součástí mezinárodní přepravní skupiny DPDgroup. Ta působí ve více než 230 zemích světa a disponuje největší doručovací sítí v Evropě.

xxl
TopTrans

Spolehlivý partner pro přepravu zásilek různých velikostí, včetně palet, nadrozměrných a nestandardních zásilek s rozměry do 6 metrů.

Jak poslat pneumatiky

tires

Pneumatiky bez disků

U pneumatik do rozměru R18 můžete poslat dvě gumy jako jednu zásilku. Pneumatiky jsou velmi odolné, proto je stačí k sobe svázat pevně strečovou fólií a přelepit páskou. U pneumatik R19 a vyšších balte každou pneumatiku zvlášť. Pneumatiky můžete také v případě potřeby jednoduše zabalit do kartonu či krabice.

tires

Pneumatiky s disky

Pneumatiky s diskem doporučujeme posílat po jedné. Disky se totiž mohou snadno poškrábat. Ochránit je můžete tak, že vystřihnete karton, přiložíte jej z obou stran k disku a přelepíte lepicí páskou. Poté pneumatiky obalte strečovou fólií. V případě potřeby je zabalte do kartonu či krabice.

Jak pneumatiky zabalit?

tires

Balení pomocí světlé strečové fólie

Pneumatiky do velikosti R18 zabalte maximálně po dvou kusech a pouze v takovém případě, kdy celková váha balíku nepřekročí 31,5 kilogramu. Pneumatiky pevně spojte a obalte strečovou fólií. Chráníte nejen vaše pneumatiky, ale i okolní balíky.

tires

Zakrytí pneumatik kartonem

Pokud posíláte pneumatiky s diskem, můžete spolu s fólii použít také kusy kartonu k zakrytí samotnéh disku. Případně můžete celou pneumatiku s diskem zabalit do krabice.

wrong
Nepoužívejte černé strečové fólie!

Černá fólie způsobuje dopravcům potíže při načítání čárových kódů. To může vést k tomu, že vám dopravce naúčtuje příplatek až 200 Kč.

S námi pošlete balík kamkoliv na světě

Nenechte si utéct žádnou akci

E-mailová adresaZadejte platný email
Zavolejte nám
Jsme tu pro vás ve všední dny od 8:00 - 17:00 na telefonním čísle (+420) 730 779 555
Sledujte nás fb
Platební metody - GoPay, MasterCard, VISA, Maestro
Platební metody - GoPay, MasterCard, VISA, Maestro