#1542 ODESLANI ZASILKY CESKO DO PORTUGALSKA

Ostatní

POKOUSIM SE ZJISTIT JAK NEJLEVNEJI JAKO SOUKROMNA OSOBA ODESLAT ZASILKU Z CESKA DO PORTUGALSKA A MAM TU ZMATEK. KALKULACE CENY U ROZMERU +-50X40X40 VAHA +-23KG A ODESLANI Z DOMOVA. JAKA JE CENA SKUTECNA, KOHO NA PREPRAVU SOLOVIT.
KDYZ JSEM ZADAL KALKULATOR ZASILEK, VYSKOCIL CENIK RUZNYCH PREPRAVCU A ZDALO SE ZE NEJLEVNEJSI JE DPD ..KDYZ JSEM TAM ZAVOLAL, TAK CENA BYLA ZCELA JINA A NYNI PISU NA NA "SHIPEX" -TO JE PREPRAVCE A NEBO JEN PROSTREDNIK PREPRAVY? POTREBUJI VEDET AZ ZASILKA BUDE V CESKU PRIPRAVENA, KAM SE OBRATIT, JAKA BUDE CENA..PUJDE O STANDART ZADNY EXPRES NETREBA A HLAVNE ABY ZASILKA BYLA VYZVEDNUTA NA ZADANE ADRESE-JE TO PRECI JEN +-23 KG A PANI CO BY TO ODESILALA, TO NEMUZE NEKAM ODANSET. PREDEM DEKUJI: RICHARD

RICHARD Ac. 07.06.2023 12:04

Odpověď

Dobrý den, 

zprostředkováváme přepravu, spolupracujeme tedy s větším množstvím přepravních společností. Když navštívíte naše stránky a zadáte do kalkulátoru rozměry a hmotnost Vaší zásilky, zobrazí se Vám nabídka přepravců, se kterými spolupracujeme. Vzhledem k počtu odeslaných zásilek máme lepší cenu za přepravu oproti ceně, kterou Vám přímo daná přepravní společnost vytvoří. 
Aby přeprava zásilky mohla proběhnout, je prvotně potřeba zadat objednávku přepravy na našich stránkách, kde zadáte rozměry a hmotnost zásilky a odkud a kam se zásilka posílá. Poté si vyberete z nabídky různých přepravců a v dalším kroku vyplníte konkrétní adresu vyzvednutí a doručení. Objednávku odešlete a zaplatíte, načež my objednávku zpracujeme a zašleme Vám veškeré potřebné informace k vyzvednutí. Zda je potřeba tisk přepravního štítku nebo zda jej doveze kurýr, víte už předem, tato informace je u každého přepravce rozepsaná. 

S pozdravem a přáním pěkného dne, 
tým ShipEx.cz 

ShipEx.cz 09.06.2023 10:45
Zpět na výpis dotazů Odpovědět

S námi pošlete balík kamkoliv na světě

Nenechte si utéct žádnou akci

E-mailová adresaZadejte platný email
Zavolejte nám
Jsme tu pro vás ve všední dny od 8:00 - 17:00 na telefonním čísle (+420) 730 779 555
Sledujte nás fb
Platební metody - GoPay, MasterCard, VISA, Maestro
Platební metody - GoPay, MasterCard, VISA, Maestro