Přeprava a doručení FedEx

Svěřte svou zásilku do rukou osvědčeného kurýrního partnera!

Vyberte si jednu z nabízených variant přepravy dle urgence vašeho balíku. S FedEx není problém malá zásilka typu obálky, ani nákladní přeprava po paletách. Díky kalkulátoru poštovného pohodlně zjistíte, kolik vás bude přeprava stát

Kurýrní a logistická společnost FedEx

FedEx je americká firma zabývající se kurýrními a logistickými službami. Byla založena v roce 1971, v České republice působí od roku 1991. FedEx disponuje nejmodernějšími informačními technologiemi, to ji činí největší expresní společností na světě. Obsluhuje přes 220 zemí a teritorií. V roce 2018 se tato přepravní společnost zařadila na žebříček 20 nejuznávanějších společností světa renomovaného finančního magazínu Fortune.

SLUŽBY

EXPRESNÍ

  • Expresní možnosti doručení nabízí služby FedEx Europe First™ a FedEx International Priority®. Doručení probíhá následující pracovní den do 10:00 nebo 12:00 v rámci Evropy a do 15:00 v USA a v Kanadě.
  • Zásilky odeslané prostřednictvím služby FedEx International Priority® a FedEx Europe First™ nesmí překročit maximální délku 274 cm nebo obvodovou míru (2x výška + 2x šířka + nejdelší strana) 330 cm a hmotnost 68 kg.

STANDARDNÍ

FedEx International Economy®

Doručení probíhá do 2-5 pracovních dní v rámci Evropy a do 4-6 pracovních dní do zbytku světa.

  • Zásilky odeslané prostřednictvím služby FedEx International Economy® nesmí překročit maximální délku 200 cm, výšku 60 cm, šířku 80 cm nebo obvodovou míru (2x výška + 2x šířka + nejdelší strana) 300 cm a hmotnost 50 kg.

Užitečné informace k přepravě FedEx

FedEx sledování zásilky

Dle sledovacího čísla, které od nás obdržíte na e-mail,můžete kontrolovat pohyb zásilky z pohodlí vašeho domova.

FedEx slevový kód

Naši zákazníci mohou využít exkluzivní slevu na služby FedEx ve výši 50 Kč. Sleva se dá uplatnit pouze na našich webových stránkách. Zadejte kód AKCE50 do pole POZNÁMKA PRO NÁS během zadávání objednávky.

Pomůžeme vám získat nejkvalitnější služby na trhu přepravních společností. Spojte se s FedEx - jedničkou v oboru!

Nenechte si utéct žádnou akci

E-mailová adresaZadejte platný email
Zavolejte nám
Jsme tu pro vás ve všední dny od 8:00 - 17:00 na telefonním čísle (+420) 730 779 555
Sledujte nás fb
Platební metody - GoPay, MasterCard, VISA, Maestro
Platební metody - GoPay, MasterCard, VISA, Maestro