Přeprava GLS

Spojte se s jednou z jedniček na poli balíkových služeb!

Získejte více informací o poskytovateli přepravních služeb GLS. Využijte je objednáním přes ShipEx a získejte bezkonkurenční cenovou nabídku! Samozřejmostí je možnost sledování cesty zásilky i možnost zjistit dopředu cenu díky kalkulátoru poštovného!

Přepravní společnost GLS

Společnost GLS byla založena v roce 1999 a je jedním z největších pozemních poskytovatelů balíkových služeb v Evropě. Denně využívá více než 1 940 nákladních vozidel a zajišťuje dodání zásilek ve 41 zemích. Spolehlivé zasílání balíků v rámci standardních dodacích lhůt je silnou stránkou právě společnosti GLS.

Důležitým prvkem zásilkové služby GLS je harmonizovaný IT systém, který poskytuje všem GLS společnostem snadný transfer informací.

GLS je jedním z předních poskytovatelů kurýrních společností. Vyznačuje vysokou kvalitou poskytovaných služeb a spolehlivou přepravou.

GLS doručení zásilky

  • Doručení zásilky probíhá od pondělí do pátku mezi 8:00 - 18:00 hodinou.
  • U balíků do sousedních zemí je běžnou lhůtou doručení 24 až 48 hodin. Do dalších zemí Evropy je to 72 až 120 hodin. Tuto standardní dobu však nelze garantovat.
  • Balík je doručován na vaši adresu osobně kurýrem GLS, kterému písemně potvrdíte převzetí.
  • V případě, že nebude adresát zásilky zastižen, GLS vrátí zásilku do regionálního depa a bude se jej snažit opětovně doručit následující pracovní den. Řidič zanechá na místě doručení oznámení o zásilce s kontaktem na přepravce GLS, kterého doporučujeme oslovit telefonicky a dohodnout se na novém termínu doručení.
  • Široká síť ParcelShopů vám rovněž umožní vyzvednout si doručovaný balík u nich v případě, že se kurýrovi nepodaří vás zastihnout. Aktuálně funguje v ČR několik stovek ParcelShopů.
  • Pokud bude zásilka příjemcem odmítnuta, vrací se zpět odesílateli na jeho náklady.

Užitečné informace k přepravě GLS

GLS sledování zásilky

Online sledování balíků Track&Trace poskytuje nepřetržitý přehled o cestě zásilky až po její doručení. Jednoduše zadejte sledovací číslo a sledujte zásilku z pohodlí vašeho domova.

Maximální rozměry a váha

Délka: 200 cm.

Šířka: 80 cm.

Výška: 60 cm.

Obvodová míra (2x výška + 2x šířka + nejdelší strana): 300 cm. Váha: 40 kg.

Vzhledem k ručnímu třídění zásilek je nutné se vyvarovat zasílání následujících předmětů:

  • Kanystry, pytle, role, plastové nádoby, dřevěné bedny a jakékoliv balíky s vyčnívajícími díly

Další informace týkající se zboží vyloučeného z přepravy lze nalézt v obecných pokynech pro zakázané zboží na našich webových stránkách.

GLS slevový kód

Naši zákazníci mohou využít exkluzivní slevu na služby GLS ve výši 50 Kč. Sleva se dá uplatnit pouze na našich webových stránkách. Zadejte kód AKCE50 do pole POZNÁMKA PRO NÁS během zadávání objednávky.

Spolehněte se na služby ověřeného přepravce GLS a využijte jejich kvalitních a profesionálních služeb.

Nenechte si utéct žádnou akci

E-mailová adresaZadejte platný email
Zavolejte nám
Jsme tu pro vás ve všední dny od 8:00 - 17:00 na telefonním čísle (+420) 730 779 555
Sledujte nás fb
Platební metody - GoPay, MasterCard, VISA, Maestro
Platební metody - GoPay, MasterCard, VISA, Maestro